Pařížské emoce
litografie, 24 x 20 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari
Provenance: Antiquarian Ostrovní
ID: 276755
Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 01. 08. 2023 14:56
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID5**8 History of bids