Pařížané
litografie, 24 x 20 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře
ID: 276754
Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 08. 2023 14:44
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)