Filantropové dne
litografie, 25 x 19,5 cm, PD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře
Provenance: Antiquarian Ostrovní
ID: 276747
Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 08. 2023 14:32
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID5**8 History of bids