Pád
litografie, 27 x 23 cm, PD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře
ID: 276743
Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 01. 08. 2023 14:32
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID7**5 Historie příhozu