Jeden den volna
litografie, 26,5 x 23 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře
Provenance: Antiquarian Ostrovní
ID: 276735
Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 01. 08. 2023 14:16
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID7**5 History of bids