Pařížští bohémové
litografie, 25 x 20 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře
ID: 276733
Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 01. 08. 2023 14:12
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID7**5 Historie příhozu