Kompliment
litografie, 25 x 19,5 cm, PD značeno na kameni h. D.
Provenance: Antiquarian Ostrovní
ID: 276727
Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 01. 08. 2023 14:00
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID7**5 History of bids