Kompliment
litografie, 25 x 19,5 cm, PD značeno na kameni h. D.
ID: 276727
Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 01. 08. 2023 14:00
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID7**5 Historie příhozu
ID: 276727
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)