Kálidása: Šest ročních dob
bibliofilie, sign. litografie ve frontispise, podpis v titulu a kresby v záhlaví L. Jiřincová, úprava M . Kaláb, 9 sv. Malé knižnice Orientu, vydalo nakladatelství Československé akademie věd, Praha 1956, Ex. 771/800, 49 s., brož, drobné skvrny na papíře, obálka při okrajích lehce zašpiněná, dobrý stav
Provenance: Antiquarian Ostrovní
the disciple of prof. T. F. Simon
ID: 276707
Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 08. 08. 2023 19:07
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: ID8**4 History of bids