Stefan Zweig: Královská hra
kniha, 6x barevných sign. kamenorytin a obálka J. Liesler, vydalo nakladatelství Svoboda, Praha 1948, 3300 výtisků, 125 s., brož., obálka při okrajích poškozená, drobné skvrny, dobrý stav
ID: 276577
Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 08. 2023 16:56
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu