Vesnické stavení
uhel, akvarel, papír, 34,7 x 27, 3 cm, sign. LD Myslbek
Provenance: Antiquarian Dlážděná
ID: 276354
Auction price: 800 CZK (34 €)
AUCTION IS TERMINATED: 08. 08. 2023 13:13
Current price: 900 CZK (38 €)
Last auctioneer: ID8**3 History of bids