Vesnické stavení
uhel, akvarel, papír, 34,7 x 27, 3 cm, sign. LD Myslbek
ID: 276354
Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 08. 2023 13:13
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu