Muž s čapkou a kabátem
uhel, akvarel, papír, 20,9 x 11,5 cm, sign. PD Myslbek
Provenance: Antiquarian Dlážděná
ID: 276348
Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 08. 08. 2023 13:07
Current price: 800 CZK (34 €)
Last auctioneer: ID8**3 History of bids