Muž s čapkou a kabátem
uhel, akvarel, papír, 20,9 x 11,5 cm, sign. PD Myslbek
ID: 276348
Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 08. 2023 13:07
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu