Hospodář
uhel, akvarel, papír, 21,6 x 10 cm, sign. PD Myslbek
ID: 276336
Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 08. 2023 17:55
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu
ID: 276336
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)