Hospodyně s klíčem
uhel, akvarel, papír, 23,2 x 12,4 cm, sign. PD Myslbek
Provenance: Antiquarian Dlážděná
ID: 276320
Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 07. 08. 2023 17:39
Current price: 600 CZK (25 €)
Last auctioneer: ID8**3 History of bids