Marburg an der Lahn
litografie, 1897, 30 x 47,8 cm, sign. PD s věnováním z rokun 1908 Marie La Roche, značeno LD na kameni , rám, rám mírně poškozen
Provenance: Antiquarian Dlážděná
ID: 276280
Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 07. 11. 2023 18:41
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: ID4**2 History of bids