Konvolut 6 grafik
2x litografie, 2x serigrafie, 2x linoryt, 1977, 7,7 x 6,8/ 11 x 9,3 cm, 4x sign. DU J. Kaiser, Ex libris
ID: 276251
Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 08. 2023 16:30
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID3**0 Historie příhozu