Zuzana
8x sign. suchá jehla K. Šafář, 1988, 20 x 14 cm, č. 38/90, osm volných listů v koženém pouzdru se zlaceným raženým titulem a autorovou ilustrací, výborný stav
žák prof. R. Fialy na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Praze, prof. K. Svolinského a Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž
ID: 276173
Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 08. 2023 15:12
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)