Lesní zákoutí
olej, plátno, 1985, sign. PD V. Vondráčková 85, rám
Aantiqari.at Radhošťská
ID: 276040
Auction price: 1.800 CZK (75 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 07. 2023 21:20
Current price: 1.800 CZK (75 €)
Last auctioneer: ID7**3 History of bids