Lesní zákoutí
olej, plátno, 1985, sign. PD V. Vondráčková 85, rám
Antiqari.at Radhošťská
ID: 276040
Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 07. 2023 21:20
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu