Pivoňky
olej, překližka, 1982, 49 x 69 cm, sign. PD Vaňková Vondráčková 82, rám
Aantiqari.at Radhošťská
ID: 276039
Auction price: 1.800 CZK (75 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 07. 2023 21:18
Current price: 1.800 CZK (75 €)
Last auctioneer: ID7**3 History of bids