Pivoňky
olej, překližka, 1982, 49 x 69 cm, sign. PD Vaňková Vondráčková 82, rám
Antiqari.at Radhošťská
ID: 276039
Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 07. 2023 21:18
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu