Gondola - Benátky
olej, plátno, 12,8 x 19,2 cm, sign. PD J. Dlabal, PD u rohu nepatrně odřená malba
Antiqari.at Radhošťská
maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku
ID: 276014
Vyvolávací cena: 550 CZK (23 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 07. 2023 22:02
Aktuální cena: 550 CZK (23 €)