Národní divadlo v Praze
olej, karton, 12 x 17 cm, sign. PD J.Dlabal, vzadu razítko pasparta club, nalepeno na kartonu
Antiqari.at Radhošťská
maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku
ID: 276012
Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 07. 2023 22:00
Aktuální cena: 650 CZK (28 €)
Poslední dražitel: ID8**0 Historie příhozu