litografie, 18 x 12 cm, sign. DU Halla, pasparta
ID: 275879
Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 11. 2023 18:24
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu