Kaňon
litografie, 16 x 23,5 cm, sign. PD G. Krum, č. 53/200, Sjezd sběratelů a přátel Ex libris Prostějov 1995
ID: 275864
Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 20. 06. 2023 18:22
Aktuální cena: 850 CZK (36 €)
Poslední dražitel: ID7**7 Historie příhozu