Ptáček
litografie, 1992, 22 x 15 cm, sign. PD Kateřina Vítečková 1992, č. 61/100, Sjezd sběratelů a přátel Ex libris a grafiky Chrudim 10. a 11. října 1992
Provenance: Antiquarian Dlážděná
ID: 275852
Auction price: 600 CZK (25 €)
AUCTION IS TERMINATED: 20. 06. 2023 18:30
Current price: 600 CZK (25 €)
Last auctioneer: ID8**3 History of bids