Ptáček
litografie, 1992, 22 x 15 cm, sign. PD Kateřina Vítečková 1992, č. 61/100, Sjezd sběratelů a přátel Ex libris a grafiky Chrudim 10. a 11. října 1992
žákyně prof. A. Kybala a K. Svolinského na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar
ID: 275852
Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
DRAŽBA UKONČENA: 20. 06. 2023 18:30
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu