Florencie
olej, překližka, 13,8 x 17,9 cm, sign. PD Dlabal, značeno LD Florenz, nepatrně odřená malba u horního levého okraje
Antiqari.at Radhošťská
maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku
ID: 275808
Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
DRAŽBA UKONČENA: 29. 06. 2023 22:08
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)