Portrét
litografie, 1984, 8 x 11,7 cm, sign. PD Jenny a Jan Hladíkovi, PF 1985
ID: 275668
Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 05. 2023 18:33
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)