Velikonoce s paní Niki de Saint Phalle
litografie, 1994, 46 x 49 cm, sign. DU Josef Paleček 1994, č. 22/71
žák prof. K. Lidikého, M. Salcmana, člen SČUG Hollar
ID: 275529
Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 13. 06. 2023 14:42
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)