Trojportrét
kombinovaná technika, plátno, 100 x 100 cm, sign. PD Rozehnal, napínací rám
Provenience: z ateliéru autora
soukromé studium u Josefa Pajase, poté žák Jitky Svobodové na AVU v Praze
ID: 275470
Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
DRAŽBA UKONČENA: 13. 06. 2023 13:43
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)