Zaslíbená země
olej, plátno, 2007, 50 x 148 cm, sign. vzadu Jan Spěváček 2007
ID: 275367
Vyvolávací cena: 19.500 CZK (813 €)
DRAŽBA UKONČENA: 13. 06. 2023 12:00
Aktuální cena: 19.500 CZK (813 €)
Poslední dražitel: ID8**7 Historie příhozu