Harmonizující muž
pastel, akvarel, tužka, tuš, koláž, papír, 1986, 46,6 x 64,6 cm, sign. PD I. Komárek 1986, pasparta
Antiqari.at Radhošťská
ID: 275360
Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
DRAŽBA UKONČENA: 21. 08. 2023 19:58
Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)
Poslední dražitel: ID7**7 Historie příhozu