Dvorky Malé Strany (Sudek)
akryl, plátno, 18 x 24 cm, sign. PD Reinerová, rám, na zadní straně popsáno autorkou a značeno autorským razítkem
Provenience: získáno z ateliéru autorky
the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva
ID: 275080
Auction price: 5.000 CZK (209 €)
AUCTION IS TERMINATED: 09. 11. 2023 18:36
Current price: 5.000 CZK (209 €)
Last auctioneer: ID6**6 History of bids