Jana Reinerová (1946)
Dvorky Malé Strany (Sudek)
akryl, plátno, 18 x 24 cm, sign. PD Reinerová, rám, na zadní straně popsáno autorkou a značeno autorským razítkem
Provenience: získáno z ateliéru autorky
žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě
ID: 275080
Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 11. 2023 18:36
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: ID6**6
Historie příhozu