Jana Reinerová (1946)
Radniční schody
olej, plátno, 17,2 x 23,2 cm, sign. PD Reinerová, rám, zezadu na rámu razítko: Jana Reinerová
Antiqari.at Radhošťská
žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě
ID: 275077
Vyvolávací cena: 11.500 CZK (480 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 01. 2024 19:44
Aktuální cena: 11.500 CZK (480 €)
Poslední dražitel: ID6**8
Historie příhozu