Hvězdopravec
litografie, 18 x 11,5 cm, sign. PD P. Melan , pasparta, č. 141/200
Antiqari.at Radhošťská
žák prof. V. Poláška, J. Mahelky, J. Trnky, člen SČUG Hollar
ID: 274983
Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
DRAŽBA UKONČENA: 12. 06. 2023 13:56
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)