Pozdější odpověď
olej, akryl, plátno, 2018, 50 x 40 cm, monogr. LD AK 18, napínací rám, na zadní straně popsáno
Provenance: Antiquarian Dlážděná
ID: 274940
Auction price: 800 CZK (34 €)
AUCTION IS TERMINATED: 12. 06. 2023 13:13
Current price: 800 CZK (34 €)
Last auctioneer: ID5**8 History of bids