Kytice II.
litografie, 18 x 12,5 cm, sign. PD Milan Entler, pasparta, č. 69/150
Aantiqari.at Radhošťská
ID: 274750
Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 16. 10. 2023 22:50
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: ID7**9 History of bids