Kytice II.
litografie, 18 x 12,5 cm, sign. PD Milan Entler, pasparta, č. 69/150
Antiqari.at Radhošťská
ID: 274750
Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 16. 10. 2023 22:50
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)