litografie, 1991, 46,5 x 36 cm, sign. DU Daniela Benešová 91, č. 60/100, při horním okraji mírně pokrčený papír
ID: 274700
Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
DRAŽBA UKONČENA: 12. 06. 2023 09:16
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: ID1**6 Historie příhozu