Muž s dýmkou
akvarel, tužka, papír, 29 x 21 cm, sign. PD Václav Černý, rám, papírová pasparta zažloutlá, rám zašlý
Aantiqari.at Radhošťská
ID: 274674
Auction price: 800 CZK (34 €)
AUCTION IS TERMINATED: 26. 07. 2023 22:44
Current price: 800 CZK (34 €)
Last auctioneer: ID3**2 History of bids