Muž s dýmkou
akvarel, tužka, papír, 29 x 21 cm, sign. PD Václav Černý, rám, papírová pasparta zažloutlá, rám zašlý
Antiqari.at Radhošťská
ID: 274674
Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 07. 2023 22:44
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)