Jeden za všechny
litografie, 32 x 48 cm, sign. PD Tereza Kučerová, č. 14/60, pravý dolní a levý horní roh ohnutý
Aantiqari.at Radhošťská
ID: 274651
Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 16. 10. 2023 22:36
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: ID7**9 History of bids