Jeden za všechny
litografie, 32 x 48 cm, sign. PD Tereza Kučerová, č. 14/60, pravý dolní a levý horní roh ohnutý
Antiqari.at Radhošťská
žákyně prof. M. Jágra na VŠUP v Praze, členka Baletní jednotky Křeč
ID: 274651
Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 16. 10. 2023 22:36
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)