Ukřižování
olej, plátno, 50 x 40 cm, plátno místy lehce poškozeno
Provenance: Antiquarian Ostrovní
ID: 274615
Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 31. 08. 2023 17:16
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: ID3**2 History of bids