Ukřižování
olej, plátno, 50 x 40 cm, plátno místy lehce poškozeno
ID: 274615
Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 31. 08. 2023 17:16
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
ID: 274615
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)