Poutní vrch
olej, plátno, lepenka, 2022, 32,5 x 32,5 cm, sign. PD AK 22
ID: 274608
Auction price: 220 CZK (10 €)
AUCTION IS TERMINATED: 03. 05. 2023 19:37
Current price: 220 CZK (10 €)
Last auctioneer: ID6**1 History of bids
ID: 274608
Auction price: 220 CZK (10 €)
Current price: 220 CZK (10 €)